+11° Київ +7° Варшава +8° Вашингтон

Відео: Світоліна розгромила Гарсію і вийшла у чвертьфінал «Ролан Гаррос»

Олег Бесараб 04 Жовтня 2020 21:01

Перша ракетка України Еліна Світоліна вийшла у чвертьфінал Відкритого чемпіонату Франції, отримавши розгромну перемогу над француженку Каролін Гарсією.

Як повідомляє Roland-Garros, українська тенісистка перемогла француженку у двох сетах 6:1, 6:2. Зустріч продовжилася 1 годину 3 хвилини. Тепер у чвертьфіналі Світоліна зустрінеться з 131-ю ракеткою світу аргентинкою Надею Подороска.

Еліна Світоліна раніше у своїй кар'єрі двічі виходила у чвертьфінал «Ролан Гаррос», у 2015 та 2017 роках, але далі пройти не змогла.

Як повідомлялося, перша ракетка України втратила дві позиції в оновленому рейтингу Жіночої тенісної асоціації (WTA).

Раніше Світоліна не змогла вийти до четвертого кола першого в сезоні тенісного турніру серії Grand Slam – Відкритого чемпіонату Австралії (Australian Open).

У листопаді Еліна Світоліна здобула перемогу в третьому матчі групового раунду підсумкового турніру WTA-2019 і вийшла до півфіналу. Українка переграла американку Софію Кенін з рахунком 7:5, 7:6 (10).