+12° Київ +4° Варшава +12° Вашингтон

Відео: гравці НХЛ влаштували бійку на 1-й хвилині матчу

UA.NEWS SAV 06 Травня 2021 19:51

Хокеїсти «Рейнджерс» та «Вашингтона» влаштували масову бійку одразу після стартової сирени матчу чемпіонату Національної хокейної ліги (НХЛ).

Як повідомляє Еспресо.TV, гравці почали битися відразу після стартової сирени зустрічі регулярного чемпіонату Національної хокейної ліги між «Нью-Йорк Рейнджерс» та «Вашингтон Кепіталз».

Після цього на майданчику спалахнуло ще кілька дрібніших сутичок, а хокеїсти лише у першому періоді заробили 100 хвилин штрафу. Через це у певний момент на лаві для штрафників не вистачало місця і гравцям доводилося відбувати покарання стоячи.

Причиною бійки стала поведінка нападника «Вашингтона» Тома Вілсона у минулому матчі між командами. Канадець штовхнув на лід Артемія Панаріна, росіянин травмувався та вибув до кінця сезону. Вілсона за це оштрафували на $5 тисяч.

Сам скандальний матч завершився перемогою «Вашингтона» над «Рейнджерс» із рахунком 4:2.

Нагадаємо, мексиканський боксер Сауль Альварес влаштував дуель поглядів перед поєдинком проти британця Біллі Джо Сондерса.

Раніше у Лас-Вегасі після бою за титул чемпіона UFC зі змішаних єдиноборств у легкій вазі сталася масова бійка. Її почала команда російського боксера Хабіба Нурмагомедова.