Агресор обстріляв місто на Дніпропетровщині: наслідки невтішні
У Новомосковську Дніпропетровської області запущена російськими агресорами ракета влучила у завод.
Про це повідомляє у Telegram прес-служба Дніпропетровської ОВА, передає Укрінформ.
«Ворожі атаки по нашій області. У Дніпрі ракета влучила у нафтобазу. У Новомосковську - в один із заводів. Загиблих немає. На місці працюють рятувальники та правоохоронці», - йдеться у повідомленні.
Нагадаємо, ввечері 30 березня агресор завдав ракетного удару по Дніпру. Дві ракети знищили нафтобазу. Уламками іншої ракети пошкоджено ще два бензовози.
Крім того, у Броварському районі на Київщині окупанти знищили склади з продуктами харчування.
А 29 березня російські війська вкотре завдали удару по аеродрому в Старокостянтинові на Хмельниччині.