Мер Ізюма розповів про бої навколо міста
Окупанти перетворили Ізюм на логістичний центр, звідки війська ідуть на Слов'янськ і Барвінкове.
Про це в етері Espreso TV повідомив міський голова Ізюму Валерій Марченко. «На даний час місто повністю окуповане російськими військами, бої ведуться на околицях міста. В південній частині запеклі бої. Місто Ізюм для окупантів став як логістичний центр, туди стягують і бронетехніку і солдатів. Через переправу, яку вони навели через річку Сіверський Донець, переправляються на сторону Слов’янська і міста Барвінкове, там зараз йдуть запеклі бої»,- пояснив Марченко.
У самому Ізюмі гуманітарна катастрофа. «Майже більш як два тижні ми не можемо туди організувати гуманітарний коридор, щоб завезти харчові продукти, ліки і вивезти звідти людей. Це неможливо тому, що йдуть запеклі бої і місто перекрито на в’їзд і виїзд»,- підкреслив голова.