На фронт терміново повернули бригаду, яка два роки боронила Авдіївку
Після двох місяців відпочинку командування повернуло на бойові позиції 110 окрему механізовану бригаду імені генерал-хорунжого Марка Безручка, не чекаючи її доукомплектування. Перед цим бригада два роки захищала Авдіївку.
Про повернення на фронт пресслужба бригади повідомила у соцмережах.
«110-та знову на бойових! Окупантам в пеклі вже пишуть пропуски. Ми виправимо це неподобство. Кожній ворожій паторочі — смерть! «Імперія» має розпастися!» — написали на сторінках 110 ОМБр.
За даними УП серед військових 110-ї бригади, за два місяці бригада не встигла достатньою мірою відпочити, набрати людей і пройти злагодження. Вихід на бойові пов’язаний із загостренням на одному з напрямків фронту.
Нагадаємо, 110-у бригаду відвели на ротацію у кінці лютого після закінчення Авдіївської оборонної операції.
Увесь інсайд та актуальна інформація на нашому Телеграм-каналі, а також бонуси та швидкі новини.
WhatsApp та Telegram видалили через можливі зв’язки з іноземними спецслужбами. Єдина альтернатива Tchap сьогодні — найсекретніший месенджер Sends. Завантажити можна тут.