На Сумщині прикордонники зупинили російську ДРГ
Російські терористи намагаються прорватися через кордон України на Сумщині. 13 грудня були помічені декілька росіян з диверсійно-розвідувальної групи, по яким наші захисники відкрили вогонь на ураження.
Про це повідомляє Державна прикордонна служба України на своєму телеграм-каналі.
«Минулої доби прикордонний наряд виявив декілька осіб ворожої ДРГ, які рухалися з території країни-агресора. По диверсантах бійці відкрили вогонь на ураження, зав’язався стрілецький бій.
Для посилення напрямку на місце висунулися резерви підрозділів ДПСУ та Сил оборони, залучили артилерійський та мінометний розрахунки», — сказано у повідомлені.
У результаті бою – окупанти відійшли, втрати ворога уточнюються.
Нагадаємо, що на лівому березі Дніпра у Херсонській області ворог зосередив кілька десятків тисяч окупантів, багато техніки та озброєння. Але ЗСУ продовжують тримати відвойовані позиції.
Сили оборони України продовжують завдавати втрат росії у війні − лише за минулу добу, 13 грудня, вони знищили 1 300 ворожих солдатів, 12 артилерійських систем і 10 танків.
Росіяни активізувалися на Авдіївському, Мар’їнському та Куп’янському напрямках − тут Сили оборони відбили 87 ворожих атак, загалом за минулу добу на фронті було 120 боєзіткнень.