Окупанти атакували населені пункти на Житомирщині
У вівторок, 29 березня, російсько-окупаційні війська обстріляли декілька населених пунктів у Житомирській області. Внаслідок цього зруйновані та пошкоджені будівлі в регіоні.
Як передає Національна поліція у Facebook, по території Семенівської територіальної громади Бердичівського району загарбники завдали ракетного удару. Також уламки ракети виявили поблизу села Карвинівка.
Окупанти завдали авіаударів вранці по селах Українка, Лумля та Дружне, а ввечері - по селах Любовичі та Привітне. Загалом упродовж дня на території області оголошували шість повітряних тривог.
У ніч проти 28 березня російські окупанти завдали двох потужних ракетних ударів поблизу Житомира. Місто внаслідок цього не постраждало.