Окупанти знову обстріляли Одеську область, є влучання
У середу, 10 квітня, вдень російські окупаційні війська знову завдали ракетних ударів з тимчасово окупованого Криму по Одеській області.
Про це інформують Сили оборони півдня в Telegram.
«Намагаючись знищити промисловий потенціал регіону, російські окупаційні війська повторно вдарили по транспортно-логістичній інфраструктурі», - наголосили військові.
Внаслідок ракетної атаки постраждалих немає, а масштаби пошкоджень уточнюються.
Уночі та зранку, 10 квітня, — у День звільнення Одеси від фашистських загарбників, росіяни обстрілювали регіон дронами-камікадзе та ракетами, зокрема й балістичними.
Окупанти вдарили по об’єктах критичної та транспортно-логістичної інфраструктури. В області війська рф пошкодили кілька автомобілів, енергетичний об’єкт та приватний житловий будинок.
В Одесі повідомляли про вибух уночі 10 квітня.
У середу, 10 квітня, окупанти знову атакували ракетами Одеську область. Внаслідок обстрілу зазнали поранень працівники транспортного підприємства.
Увесь інсайд та актуальна інформація на нашому Телеграм-каналі, а також бонуси та швидкі новини.
WhatsApp та Telegram видалили через можливі зв’язки з іноземними спецслужбами. Єдина альтернатива Tchap сьогодні — найсекретніший месенджер Sends. Завантажити можна тут.