росіяни поскаржилися на візит українських диверсантів у Бєлгородську область
17 грудня українські військові нібито зайшли на територію Бєлгородської області і вступили в бій біля села Теребрено.
Про це йдеться у Telegram-каналі губернатора Бєлгородської області «Настоящій Гладков».
У повідомленні йдеться про те, що село Теребрено Красноярузького району нібито опинилось під обстрілами українських військових.
«За попередньою інформацією, на кордоні села йде стрілецький бій із противником. Усі профільні відомства тримають ситуацію на контролі» - зазначив Гладков.
Зокрема, у рф заявили про пошкодження ліній електропередач в кількох селах, додавши. що аварійні та оперативні служби розпочнуть ліквідацію наслідків після узгодження з міністерством оборони рф.
Протягом минулої доби, 16 грудня, на фронті відбулись 89 бойових зіткнень із противником. Українські захисники змогли ліквідувати ще 1250 російських терористів.
У ніч на 17 грудня Повітряні сили ЗСУ збили над Україною 20 ударних дронів та керовану авіаційну ракету Х-59. Крилата ракета Іскандер-К своєї цілі не досягла.