У Харкові знову зросла кількість жертв внаслідок удару рф
Російські окупанти сьогодні в черговий раз обстріляли Харків. В результаті удару загинуло вже 9 людей.
Про це повідомив голова Харківської обласної державної адміністрації Олег Синєгубов.
«Між зруйнованим будинком та гаражем знайдено тіло 9-ї жертви. Попередньо, це тіло жінки», - повідомили правоохоронці.
В прокуратурі розповіли, що скоріш за все, під час прямого влучання ракети жінку викинуло з квартири на вулицю та присипало конструкціями зруйнованого підʼїзду.
«Станом на зараз відомо про 9 загиблих внаслідок ворожого обстрілу Новобаварського району Харкова», - повідомив глава ОВА,
Синєгубов розповів, що серед загиблих троє жінок 39, 68 та 86 років і четверо чоловіків віком 52, 64, 41 та 28 років. За його словами, сьогодні вдень рятувальники знайшли тіла ще двох жертв. Їхні дані ще встановлюються.
Раніше ми писали, що російська федерація опівночі, 31 травня, обстріляла Харків ракетами С-300. Росіяни традиційно застосували тактику подвійних ударів.
Також нагадаємо, що у Харкові рятувальники завершили пошукові роботи в будівельному гіпермаркеті «Епіцентр» по якому росія завдала удар 25 травня. Загальна кількість загиблих внаслідок атаки – 19 людей.
Увесь інсайд та актуальна інформація на нашому Телеграм-каналі, а також бонуси та швидкі новини.
WhatsApp та Telegram видалили через можливі зв’язки з іноземними спецслужбами. Єдина альтернатива Tchap сьогодні — найсекретніший месенджер Sends. Завантажити можна тут.