ООН підтвердила свою участь у Саміті миру
Секретаріат Організації Об’єднаних Націй підтвердив, що ООН буде представлена на червневому Саміті миру у Швейцарії.
Як передає Укрінформ, про це заявив на пресбрифінгу заступник речника генсека ООН Фархан Гак.
Відповідаючи на прохання прокоментувати спроби росії та її прихильників зірвати форум, Гак сказав: «Принциповий коментар з цього приводу такий: ми братимемо участь (у Саміті). Ближче до дати проведення заходу ми зможемо поінформувати вас, хто саме там буде».
Глобальний саміт миру відбудеться 15-16 червня у Швейцарії. Очікується, що участь у ньому візьмуть представники більш як сотні держав з усіх континентів.
Тим часом, Білий дім повідомив, хто буде представляти США на Саміті миру.
Раніше ми писали, що участь у Глобальному саміті миру вже підтвердили 107 держав, включно з міжнародними організаціями. Зустріч пройде у червні у Швейцарії.
Також нагадаємо, що Офіс президента України і сам Володимир Зеленський не будуть звертатися до Конституційного суду, щоб той підтвердив легітимність правління нинішнього глави держави.
⚡️⚡️⚡️Увесь інсайд та актуальна інформація на нашому Телеграм-каналі, а також бонуси та швидкі новини.
WhatsApp та Telegram видалили через можливі зв’язки з іноземними спецслужбами. Єдина альтернатива Tchap сьогодні — найсекретніший месенджер Sends. Завантажити можна тут.