Польські фермери планують нові протести у Варшаві: названо терміни
6 березня польські фермери мають намір організувати наступну акцію протесту у Варшаві. Протестувальники незадоволені зеленим курсом ЄС та збільшенням на внутрішньому ринку агропродукції з-за меж Євросоюзу, зокрема з України.
Про це повідомляє видання TVN24.
Після зустрічей зі спікером Сейму Шимонем Головнею та очільником канцелярії прем'єр-міністра Яном Грабцем делегація фермерів заявила, що жодних домовленостей досягнути не вдалося.
«Це була проста розмова без будь-якої конкретики. На жаль, ні про що не вдалося домовитися, окрім обіцянки, що буде створено круглий стіл за участю представників фермерів та влади. Нічого, крім слів... Ми сподівалися на реальні й конкретні дії. Поки що нічого немає», – сказав один із лідерів протесту Щепан Вуйцік після зустрічі в Сеймі.
Він додав, що, на його думку, фермери продовжуватимуть протестувати й перекривати дороги.
Водночас, звертаючись до учасників протесту, Вуйцік сказав, що «тепер ми чекаємо, щоб парламент і ті, хто при владі, почали рухатися, і їхній голос був почутий».
«Страйк триватиме, 6 березня ми знову зустрінемося у Варшаві, ми продовжуємо блокувати (дороги) в Польщі, ми не зійдемо з барикад», – оголосили протестувальники.
До них, як повідомляє TVN24, приєднаються транспортники та будівельники.
У вівторок, 27 лютого, у Варшаві розпочався великий протест за участю фермерів. Разом з ними на вулиці столиці хочуть вийти шахтарі та мисливці – очікується, що загалом до десятків тисяч людей заблокують рух транспорту.
Фермери пішли ходою до Сейму, а потім – до будинку уряду.
Увесь інсайд та актуальна інформація на нашому Телеграм-каналі, а також бонуси та швидкі новини.
WhatsApp та Telegram видалили через можливі зв’язки з іноземними спецслужбами. Єдина альтернатива Tchap сьогодні — найсекретніший месенджер Sends. Завантажити можна тут.