путін знайшов винних у дефіцит електроенергії в низці регіонів рф
російський диктатор путін вважає, що у відключеннях світла в рф через дефіцит електроенергії винні майнери криптовалюти. І аж ніяк не зношене ще радянське обладнання «енергетичної імперії».
Про це путін заявив 17 липня на нараді з економічних питань, передає РБК.
«Неконтрольоване зростання споживання електроенергії для видобутку криптовалют може призвести до дефіциту потужності в окремих регіонах. І це вже відзначається в Іркутській області, Бурятії, Забайкальському краї», – сказав російський диктатор.
За його словами, це гостре питання, що загрожує «серйозними наслідками для підприємств, систем ЖКГ, конкретних міст і селищ».
«Очевидно: якщо не буде вільної потужності, якщо її «виберуть» так звані майнінгові ферми, то нові підприємства, житлові квартали, соціальні об'єкти зіткнуться з перебоями постачання, з нестачею енергії», – додав путін.
Він закликав ухвалити своєчасні рішення, зокрема системні та на рівні федерального закону. Він зазначив, що вже дав доручення врегулювати майнінг цифрових валют у росії, включно з питаннями оподаткування і тарифами.
Нагадаємо, 16 липня у росії та на тимчасово окупованих територіях запровадили графіки відключень електроенергії через аварію на одному з енергоблоків Ростовської АЕС.
Тим часом, у російському місті Кіровськ (Мурманська область) 9 липня сталася пожежа на хімічному підприємстві. Площа вогняної НС охопила близько 1500 «квадратів» на об'єкті.
2 липня в рф у центрі міста Курськ спалахнула масштабна пожежа. Ймовірним місцем надзвичайної ситуації була військова база.
Увесь інсайд та актуальна інформація на нашому Телеграм-каналі, а також бонуси та швидкі новини.
WhatsApp та Telegram видалили через можливі зв’язки з іноземними спецслужбами. Єдина альтернатива Tchap сьогодні — найсекретніший месенджер Sends. Завантажити можна тут.