Словацькі перевізники припинили блокування одного пункту пропуску
Словацькі перевізники на невизначений термін припинили блокувати КПП «Ужгород-Вишнє Нємєцьке». Ттам відновився нормальний проїзд вантажного транспорту.
Про це повідомляє ДПСУ на своєму телеграм-каналі.
«За інформацією, яка надійшла вчора ввечері українським прикордонникам, представники словацьких перевізників розблокували на невизначений термін рух вантажних автомобілів на в'їзд у Словаччину перед пунктом пропуску «Вишнє-Нємецке». З моменту припинення блокування станом на 09.00 15 грудня в напрямку вибуття з України через пункт пропуску «Ужгород» оформлено майже 60 вантажівок, ще 1065 – перебувають в електронній черзі на виїзд з України», – сказано у повідомлені.
Нагадаємо, що робота ПП «Ягодин - Дорогуськ» повернулася до звичайного ритму.
Влада Дорогуська, яка раніше скасувала дозвіл на проведення акції протесту польських перевізників на пункті пропуску «Ягодин — Дорогуськ», відхилила їхню заявку на проведення нового блокування з 18 грудня.
Блокування найбільшого вантажного пункту пропуску тривало понад місяць. Польські перевізники вимагали відновлення дозволів, що обмежують транзит українських вантажівок через кордон.