$ 45.03 € 52.02 zł 12.24
+21° Київ +15° Варшава +31° Вашингтон

Стало відомо, чому США зняли санкції з кремлівського чиновника

Ілона Завальнюк 19 Жовтня 2018 14:47
Стало відомо, чому США зняли санкції з кремлівського чиновника

У Сполучених Штатах вирішили тимчасово прибрати главу корпорації «Роскосмос» Дмитра Рогозіна з санкційних списків за анексію Криму (від 2014 року). Таку заяву зробив директор NASA Джим Брайденстайн.

За його словами, виключення Рогозіна зі списку пов'язано з необхідністю візиту росіянина до США для зустрічі з представниками американської космічної галузі, пише ТАСС.

Раніше соратник Путіна Рогозін відреагував на обмеження, заявивши, що «санкції - це реакція старого досвідченого ворога на наше посилення. І зняті вони будуть тільки в тому випадку, якщо ми знову станемо слабкими».

Завантажуй наш додаток