$ 44.94 € 51.76 zł 12.16
+27° Київ +16° Варшава +33° Вашингтон

Трамп проведе у Білому домі перший саміт з криптовалют

UA.NEWS 02 Березня 2025 13:23
Трамп проведе у Білому домі перший саміт з криптовалют

Президент США Дональд Трамп виступить у Білому домі на першому в історії криптосаміті. Захід заплановано на наступну п'ятницю, 7 березня.

Про це пише видання Axios.

Саміт буде проходити під головуванням помічника голови Білого дому, відомого «крипто-царя» Девіда Сакса. Керуватиме процесом виконавчий директор робочої групи президента США з питань цифрових активів Бо Хайнс.

Захід відбудеться на тлі падіння крипторинку та зниження біткоїна на 22% від історичного максимуму.

Як свідчить біржа CoinGecko, лише за останній тиждень загальна ринкова капіталізація всіх криптовалют знизилася на 13%.

Раніше Трамп обіцяв стати «першим криптопрезидентом Америки», а 19 лютого заявив, що «прагне зробити Америку криптостолицею».

Президент США Дональд Трамп вже наказав створити робочу групу з питань криптовалют. Вона розробить план створення національного запасу криптовалют і має запропонувати нові правила регулювання цифрових активів.

Раніше ми писали, що мемкоін Дональда Трампа подолав позначку у $55 за один токен.

Дружина обраного президента США Дональда Трампа Меланія запустила власну мем-криптовалюту.

Завантажуй наш додаток