Трамп проведе у Білому домі перший саміт з криптовалют
Президент США Дональд Трамп виступить у Білому домі на першому в історії криптосаміті. Захід заплановано на наступну п'ятницю, 7 березня.
Про це пише видання Axios.
Саміт буде проходити під головуванням помічника голови Білого дому, відомого «крипто-царя» Девіда Сакса. Керуватиме процесом виконавчий директор робочої групи президента США з питань цифрових активів Бо Хайнс.
Захід відбудеться на тлі падіння крипторинку та зниження біткоїна на 22% від історичного максимуму.
Як свідчить біржа CoinGecko, лише за останній тиждень загальна ринкова капіталізація всіх криптовалют знизилася на 13%.
Раніше Трамп обіцяв стати «першим криптопрезидентом Америки», а 19 лютого заявив, що «прагне зробити Америку криптостолицею».
Президент США Дональд Трамп вже наказав створити робочу групу з питань криптовалют. Вона розробить план створення національного запасу криптовалют і має запропонувати нові правила регулювання цифрових активів.
Раніше ми писали, що мемкоін Дональда Трампа подолав позначку у $55 за один токен.
Дружина обраного президента США Дональда Трампа Меланія запустила власну мем-криптовалюту.