У Польщі знайшли живим шахтаря, який дві доби провів під землею
У Польщі рятувальники в суботу знайшли живим шахтаря, який понад дві доби провів під землею через аварію, що сталась в четвер уранці.
Про це повідомляє RMF FM.
32-річний шахтар був притомний, коли рятувальники дісталися до нього. Він перебував на глибині близько 1200 метрів.
«Чоловік живий», – повідомили в Сілезькому воєводському управлінні в Катовіце.
На шахті перебуває вертоліт, який доставить його до лікарні. Президент Польської гірничодобувної групи Лешек Пєтрашек повідомив, що рятувальні роботи проводили з використанням усіх можливих засобів ефективно та результативно. У заходах взяли участь 84 команди рятувальників.
Нагадаємо, що у Польщі на шахті у Сілезії сталася аварія. Поштовх стався о 8:16 біля одного з скатів на глибині 1200 метрів. Під землею може перебувати кілька десятків осіб.
Раніше ми писали, що у Донецькій області через знеструмлення шахти під землею залишилися 280 працівників. Їх вивели на поверхню. Підприємство заживлено.
Також нагадаємо, що двоє гірників загинули на шахті «Відродження» у Червоноградському районі Львівської області внаслідок обвалу ґрунту на глибині понад 500 метрів.
Увесь інсайд та актуальна інформація на нашому Телеграм-каналі, а також бонуси та швидкі новини.
WhatsApp та Telegram видалили через можливі зв’язки з іноземними спецслужбами. Єдина альтернатива Tchap сьогодні — найсекретніший месенджер Sends. Завантажити можна тут.