У Білому домі прокоментували проведення кібератак проти Росії
Речниця Білого дому Карін Жан-П'єр прокоментувала заяви глави Кіберкомандування США генерала Пола Накасоне щодо проведення проти Росії низки кібератак на підтримку України.
Про це повідомляє DW.
За її словами, будь-яка «наступальна кіберактивність проти Росії» не є порушенням політики США щодо запобігання прямому військовому конфлікту з Росією через її вторгнення в Україну.
Глава Кіберкомандування США Пол Накасоне раніше повідомив, що Сполучені Штати провели серію «цифрових операцій» на підтримку України.
«Ми провели низку операцій по всьому спектру: наступальні, оборонні та інформаційні операції», - зазначив він.
Він заявив про своє занепокоєння ризиками кібератаки з боку Росії проти США, наголосивши, що активні дії проти Москви в кіберпросторі є ефективним способом захисту як Америки, так і її союзників.
Генерал не став докладно описувати ці дії, але пояснив, що атаки були законними, здійснювалися під повним цивільним та військовим контролем та визначалися політикою Міністерства оборони.
Читайте також:
Російські хакери 10 травня скоїли одні із найпотужніших кібератак на українських інтернет-провайдерів, однак ці втручання лишились непомітними для користувачів – збоїв і проблем із доступом в інтернет у більшості громадян не було.
Глава європейської дипломатії Жозеп Боррель відреагував на кібератаку Росії проти України за годину до початку вторгнення 24 лютого. Він виступив із декларацією від імені всієї Спільноти.