$ 44.87 € 51.08 zł 11.92
+20° Київ +18° Варшава +22° Вашингтон

Вчені виявили небезпеку від конференцій у Zoom

UA.NEWS 24 Листопада 2023 14:30
Вчені виявили небезпеку від конференцій у Zoom

Дослідники заявляють, що використання відеоконференцій у Zoom може спричиняти втому більше за особисті зустрічі.

Про це повідомляє видання Business Insider.

Дослідники провели сканування мозку та серця 35 учасників під час 50-хвилинної лекції, яку деякі слухали особисто, а інші бачили через відеоконференцію. Результати показали, що відеоконференції призводять до вищого рівня фізіологічної і суб'єктивної втоми, смутку та неуважності.

Дослідники закликають розглядати відеоконференції як доповнення, а не заміну особистої взаємодії. Попередні дослідження втоми від використання Zoom також показали, що негативні настрої і виснаження від цього інструменту можуть бути пов'язані не тільки з тривалими зустрічами, але й із самим переживанням користувачів щодо використання Zoom.

Хоча втома від відеоконференцій може бути поширеною проблемою в деяких випадках, дослідження також показують, що не всі люди відчувають виснаження від цього формату спілкування.

Нагадаємо, що учені з’ясували, навіщо пінгвінам забарвлення у вигляді смокінга. Нові дослідження показали, що візерунки на пір'ї є своєрідними «бейджами» і допомагають птахам упізнавати один одного в натовпі.

Також дослідники з'ясували, що нестача глибокого сну підвищує ризик розвитку деменції з віком. Нове дослідження показало, що люди старше 60 років на 27% частіше хворіють на деменцію, якщо вони втрачають лише 1% цього глибокого сну щороку.

Завантажуй наш додаток