Вірменія вирішила проігнорувати саміт ОДКБ за участю рф
Прем'єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян відмовився від візиту на цьогорічну зустріч Організації Договору про колективну безпеку. Захід відбудеться 23 листопада у Мінську.
Про це повідомила пресслужба уряду Вірменії у Телеграм.
«Прем'єр-міністр Пашинян поінформував Лукашенка, що не зможе взяти участь у засіданні, і висловив сподівання, що партнери з ОДКБ зрозуміють це рішення», - повідомили в апараті прем'єр-міністра Вірменії.
Таким чином країна ще більше віддаляється від проросійського східного військово-силового блоку.
Варто зазначити, що влада Вірменії вже неодноразово виказувала свою незадоволеність відсутністю ефективної підтримки ОДКБ в рамках міжнародної співпраці її країн-членів. Зокрема, востаннє там згадали про присутність російських військових баз на території країни. Під час активних бойових дій за території Нагірного Карабаху Вірменія висловила своє невдоволення цим фактом.
Наразі членами ОДКБ є рф, Білорусь, Казахстан, Вірменія, Киргизія і Таджикистан.