$ 44.87 € 51.09 zł 11.91
+25° Київ +35° Варшава +23° Вашингтон

Вірменія вирішила проігнорувати саміт ОДКБ за участю рф

UA.NEWS 14 Листопада 2023 12:13
Вірменія вирішила проігнорувати саміт ОДКБ за участю рф

Прем'єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян відмовився від візиту на цьогорічну зустріч Організації Договору про колективну безпеку. Захід відбудеться 23 листопада у Мінську.

Про це повідомила пресслужба уряду Вірменії у Телеграм.

«Прем'єр-міністр Пашинян поінформував Лукашенка, що не зможе взяти участь у засіданні, і висловив сподівання, що партнери з ОДКБ зрозуміють це рішення», - повідомили в апараті прем'єр-міністра Вірменії.

Таким чином країна ще більше віддаляється від проросійського східного військово-силового блоку.

Варто зазначити, що влада Вірменії вже неодноразово виказувала свою незадоволеність відсутністю ефективної підтримки ОДКБ в рамках міжнародної співпраці її країн-членів. Зокрема, востаннє там згадали про присутність російських військових баз на території країни. Під час активних бойових дій за території Нагірного Карабаху Вірменія висловила своє невдоволення цим фактом.

Наразі членами ОДКБ є рф, Білорусь, Казахстан, Вірменія, Киргизія і Таджикистан.

Завантажуй наш додаток