Виникла надія на продовження перемир'я на Близькому Сході
У суботу, 25 листопада, влада Єгипту заявила, що отримала позитивні сигнали від усіх сторін щодо можливого продовження перемир'я в Газі на один-два дні. Таким чином з'являється надія на звільнення нової групи заложників.
Як повідомляє France24.
Діаа Рашван, голова Державної інформаційної служби Єгипту (SIS), заявив, що його країна проводить широкі переговори з усіма сторонами, щоб досягти угоди щодо продовження чотириденного перемир'я. На його думку, це означає звільнення більшої кількості заручників у Газі та палестинських в'язнів у ізраїльських в'язницях.
Нагадаємо, що 24 листопада о 7:00 набуло чинності чотириденне перемир'я, укладене між Ізраїлем та угрупованням ХАМАС. Основною ціллю такого кроку є звільнення полонених.
Наслідком стало те, що палестинські бойовики почали відпускати заручників.