Ярмоленко через травму не гратиме до кінця січня

UA.NEWS 26 Грудня 2019 12:35

Український футболіст англійського «Вест Гема» Андрій Ярмоленко отримав травму, через яку не гратиме до кінця січня 2020 року

Ярмоленко пошкодив задню поверхню стегна. За попередньою інформацією, українець не гратиме три-чотири тижні, повідомляє «Команда 1».

30-річний футболіст пропустить щонайменше 5 матчів - проти «Лестера», «Борнмута», «Джіллінгема», «Шеффілд Юнайтед» та «Евертона». Очікується, що він повернеться на поле не раніше 22 січня.

У нинішньому сезоні Ярмоленко забив за «Вест Гем» 3 голи у віддав 1 результативну передачу у 15 матчах.

Гол українського легіонера «Вест Хема» Андрія Ярмоленка у ворота «Норвіча» в 4-му турі англійської Прем’єр-Ліги (2:0) було визнано уболівальниками «хаммерс» кращим голом у серпні.

Нагадаємо, Андрій Ярмоленко не грав з жовтня 2018 року, після того, як отримав розрив сухожилля на 40-й хвилині матчу дев’ятого туру чемпіонату Англії між «Вест Хемом» і «Тоттенхемом».

Спочатку повідомлялося, що він травмував гомілкостоп, але незабаром лікарі повідомили, що травма серйозніша, ніж вважалося раніше – розрив ахілового сухожилля правої ноги, потрібна операція і принаймні шестимісячний період реабілітації.

У травні 2019 року Ярмоленко приступив до тренувань у загальній групі команди. А в липні легіонер вперше за 9 місяців зіграв у товариському матчі проти австрійського «Альтаха».