+11° Київ +11° Варшава +18° Вашингтон

Ястремська вдруге виграла турнір WTA

Олег Бесараб 03 Лютого 2019 15:59

3 лютого третя ракетка України Даяна Ястремська виграла фінал тенісного турніру Thailand Open. Змагання з призовим фондом в 250 тисяч доларів проходили в Хуахіні.

У фіналі 18-річна українська тенісистка обіграла представницю Австралії Айлу Томлянович. Підсумковий рахунок - 6: 2, 2: 6, 7: 6 (7: 3). Тенісистки провели на корті 2 години і 25 хвилин. Раніше тенісистки зустрічалися один раз, перемогу в тому матчі здобула українка. Перемога на турнірі гарантувала Ястремський новий особистий рекорд в рейтингу WTA з місцем в топ-35.

Нагадаємо, в минулому листопаді рекордним для Ястремської стало 58-е місце рейтингу. А в жовтні вона обіграла екс-першу ракетку світу, дворазову переможницю турнірів Великого шолома іспанку Гарбінє Мугурусу у другому колі турніру в Люксембурзі. Також 18-річна українська тенісистка Даяна Ястремська перемогла китаянку Ван Цян у фіналі турніру в Гонконгу, завоювавши свій перший трофей під егідою Жіночої тенісної асоціації (WTA).