Збірна України з футболу перемогла Словаччину

У товариському матчі українська збірна обіграла Словаччину з рахунком 2:1. Футбольний поєдинок відбувся в п’ятницю, 10 листопада, у Львові на стадіоні «Арена Львів».

Рахунок в матчі відкрив на 9-й хвилині словацький захисник Лукаш Штетина. В кінці першого тайму Андрій Ярмоленко вирівняв рахунок. А вже на початку другого тайму зустрічі на 54-й хвилині ворота словаків вдалий атакував Євген Коноплянка.

Збірна Словаччини, як і команда України, не змогла пробитися на чемпіонат світу 2018 року в Росії. Словаки стали найгіршою командою серед тих, які зайняли другі місця в своїх відбіркових групах, і не змогли завоювати право грати в стикових матчах. Україна, як відомо, фінішувала на третьому місці в своїй групі, пропустивши вперед Ісландію і Хорватію.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.