На Хмельниччині чоловік погрожував патрульним автоматом
У Кам’янець-Подільському районі Хмельницької області правоохоронці провели успішну спеціальну операцію «Грім» для затримання 26-річного чоловіка. Озброєний зловмисник у бронежилеті погрожував працівникам поліції автоматичною зброєю під час їхнього виїзду на виклик.
Інцидент стався 22 червня 2026 року близько 15:30 в селі Ставище. Екіпаж патрульної поліції прибув до одного з приватних будинків після повідомлення про вчинення домашнього насильства. На подвір'я до правоохоронців вийшов агресивний чоловік, який був екіпірований у бронежилет і тримав у руках автомат.
Він одразу спрямував зброю у бік патрульних і почав висловлювати погрози. Щоб не провокувати стрілянину та убезпечити навколишніх мешканців, поліцейські тактично відійшли на безпечну відстань і викликали підкріплення.
Для нейтралізації загрози керівництво Нацполіції в Хмельницькій області оголосило план спецоперації «Грім». На місце події терміново прибули бійці спецпідрозділу, професійні перемовники та профільні фахівці на чолі з начальником обласного главку Іваном Іщенком. Завдяки злагодженим та оперативним діям силовиків зловмисника вдалося затримати, ніхто з учасників операції чи цивільних осіб не постраждав. Наразі співмешканка затриманого перебуває у безпеці, з нею працюють психологи та слідчі, які з'ясовують усі обставини події.
Про це повідомили у Нацполіції.
У Києві затримали водія, який влаштував стрілянину на Святошині.
На Рівненщині після бійки сталася стрілянина, двоє чоловіків у лікарні.
