Волейбольна збірна України розгромила чемпіонів світу
Чоловіча збірна України з волейболу здобула історичну перемогу у Лізі націй, упевнено здолавши чинних чемпіонів світу — команду Італії. Поєдинок другого ігрового тижня відбувся у словенській Любляні та завершився тріумфом українців із рахунком 3:0 (25:23, 25:19, 25:17).
Найбільший спротив італійці чинили у першому сеті, який пройшов у рівній боротьбі, проте ризик українців на подачах та результативні дії Владислава Щурова наприкінці забезпечили перемогу.
У наступних двох партіях синьо-жовті продемонстрували повну перевагу, домінували в атаці та на блоці, створивши комфортний відрив уже на старті сетів. Найрезультативнішими гравцями протистояння стали Дмитро Янчук та Олег Плотницький, які принесли команді по 14 очок, а Василь Тупчій додав до загального заліку ще 13 балів. Свій наступний матч українська збірна проведе проти команди Канади.
Про це повідомляє інформаційний портал Цензор.НЕТ.
Жіноча збірна України з волейболу вперше в історії виграла матч у Лізі націй. У поєдинку другого туру дебютного для себе розіграшу турніру українки у напруженій п'ятисетовій боротьбі перемогли команду Німеччини з рахунком 3:2. Цей успіх приніс збірній першу перемогу та перші очки на престижних міжнародних змаганнях.
Чоловіча та жіноча збірні України з волейболу провели контрольні матчі перед стартом Ліги націй і обидві зазнали поразок.