Міністерство оборони України спільно з Генеральним штабом ЗСУ розпочало тестування спрощеної системи переведення військовослужбовців через застосунок «Армія+» в межах одного армійського корпусу.
На першому етапі програма діятиме для військових 16-го та 19-го армійських корпусів. Подати рапорт на переведення можна лише між військовими частинами, які входять до одного корпусу. Усі звернення оформлюються через застосунок «Армія+», де також можна відстежувати статус розгляду.
Скористатися новим механізмом можуть військовослужбовці у званні від солдата до старшого сержанта, які не обіймають офіцерських посад, не перебувають у СЗЧ та проходять службу в корпусах, що беруть участь у програмі.
Тестування триватиме до 24 вересня 2026 року. Після цього Міноборони та Генштаб оцінять результати й вирішать, чи розширювати програму.