$ 44.82 € 51.04 zł 11.9
+17° +21° +24°

За ексміністра Галущенка вже внесли понад 100 млн грн застави

UA NEWS 26 Червня 2026 20:05
За ексміністра Галущенка вже внесли понад 100 млн грн застави
0:00 / 0:00

За колишнього міністра енергетики Германа Галущенка вже внесли 105 млн грн із призначених судом 150 млн грн застави. Кошти перерахували три приватні компанії.

Найбільший внесок — 54 млн грн — здійснила компанія «Тетрас Оптіма». Ще 46 млн грн внесла «Гіран Констракт», а 5 млн грн — «Скайт Рітейл». За даними журналістів, усі ці компанії мають незначні статутні капітали, небагато працівників або раніше декларували мінімальні чи нульові доходи.

Станом на 26 червня за Галущенка внесено близько двох третин необхідної суми. Поки повну заставу не сплачено, ексміністр залишатиметься під вартою.

Джерело: «Схеми».

Нагадаємо, екскерівник Міненерго Галущенко  оскаржує у суді затримання у справі «Мідас».

Нагадаємо, як Галущенко отримав контроль над енергетичним сектором України.

Також ексміністр Галущенко подав декларацію за 2025 рік, додав «таємний» маєток і доходи.

Читай нас у Telegram та Sends

Завантажуй наш додаток