На Одещині чоловік поранив 15-річну дівчину з гвинтівки
У Вилківській громаді Одещини затримали 43-річного чоловіка, який безпідставно відкрив вогонь у бік підлітків і поранив неповнолітню дівчину.
Інцидент трапився днями в одному із сіл, де фігурант біля свого будинку спочатку кілька разів вистрілив у повітря з пневматичної зброї, а потім поцілив у дітей, які сиділи на лавці неподалік.
Внаслідок стрілянини 15-річна потерпіла дістала непроникаюче поранення грудної клітки, її госпіталізували до медичного закладу для надання допомоги. Зловмисника, який мав чіткі ознаки сп'яніння, затримали того ж вечора в процесуальному порядку, а саму гвинтівку та стріляну кулю поліцейські вилучили і направили на судову експертизу.
Джерело: ГУНП в Одеській області.
У Києві затримали водія, який влаштував стрілянину на Святошині.
На Рівненщині після бійки сталася стрілянина, двоє чоловіків у лікарні.