Окупанти вдарили по АЗС у Сумах, постраждали люди
У п'ятницю, 26 червня, російські окупаційні війська здійснили черговий терористичний удар по цивільній інфраструктурі міста Суми, поціливши в автомобільну заправну станцію.
Внаслідок ворожої атаки спалахнула масштабна пожежа, а також постраждали люди, які перебували поруч із місцем влучання.
На місце події оперативно прибули екстрені служби для ліквідації наслідків чергового воєнного злочину РФ.
Співробітники Державної служби з надзвичайних ситуацій негайно розпочали гасіння оперативного залу та технологічних споруд АЗС, які охопив вогонь.
Завдяки професійним діям вогнеборців руйнівне полум'я вдалося вчасно приборкати та запобігти вибуху резервуарів із пальним. Рятувальники зауважили, що внаслідок атаки постраждали три людини.
Усім пораненим громадянам медики невідкладно надали першу допомогу на місці події, після чого госпіталізували їх до лікарень.
Окрім руйнувань самої будівлі заправного комплексу, значних пошкоджень зазнало й приватне майно мешканців міста.
Зазначається, що рятувальники ліквідували пожежу та обстежили території влучань, при цьому пошкоджені два цивільні автомобілі.
Про це повідомляє ДСНС.
На Полтавщині російські дрони атакували промислове підприємство
Росія атакувала Київ балістичними ракетами ввечері 25 червня



