Відео: Росіяни фільмують палаючі військові автівки посеред траси
Для росіян вже доволі звичним є палаючий транспорт посеред траси. Вони це все фільмують, таким чином допомагаючи ЗСУ відслідковувати наслідки своїх атак.
У мережі опублікували черговий такий відеозапис.
На кадрах видно, що після ураження техніки військові ЗС РФ з речами в руках змушені йти пішки повз автомобілі росіян, а на задньому плані здіймаються полум'я та густий стовп диму від знищеної машини.
«Конечная. Назад только пешком, под дронами», - іронічно додається у дописі до оприлюдненого відео.
Нагадаємо, що 27 червня Flamingo щільно накрили завод Титан-Барікаді у російському Волгограді.
Вранці 27 червня президент України Володимир Зеленський заявив про ураження російського оборонного підприємства «Титан-Барикади» у Волгограді внаслідок удару ракетами FP-5 «Фламінго».
За попередніми даними, під удар потрапили виробничі цехи заводу, який виготовляє техніку для армії РФ.