$ 44.86 € 51.08 zł 11.91
+21° +28° +23°

РФ атакувала енергетичну інфраструктуру Одещини

UA NEWS 26 Червня 2026 09:09
РФ атакувала енергетичну інфраструктуру Одещини
0:00 / 0:00

У ніч на 26 червня російські війська здійснили чергову атаку на енергетичну та цивільну інфраструктуру півдня Одеської області. Внаслідок удару частина населених пунктів залишилася без електропостачання, є постраждалий.

За словами очільника області, в Ізмаїльському районі внаслідок пошкодження енергетичного об’єкта було знеструмлено кілька населених пунктів.

«В Ізмаїльському районі через пошкодження обʼєкту енергетики тимчасово без світла залишилися кілька населених пунктів. Енергетики вже приступили до відновлюваних робіт. Також пошкоджень зазнала цивільна інфраструктура. В результаті атаки спалахнув котеджний будинок. На жаль, одна людина постраждала», – повідомив Кіпер.

В Ізмаїльській районній державній адміністрації уточнили, що удар було завдано по об’єктах інфраструктури у Вилківській міській територіальній громаді.

Через атаку без електроенергії залишилися місто Вилкове та частина населених пунктів громади.

Внаслідок російського удару було пошкоджено цивільну інфраструктуру, а також виникла пожежа в одному з котеджних будинків.

Одна людина отримала поранення.

Російські війська регулярно завдають ударів по українських містах та об’єктах цивільної інфраструктури, використовуючи ударні безпілотники, ракети різних типів, керовані авіабомби (КАБ) та реактивні системи залпового вогню (РСЗВ).

Попри постійні атаки, енергетики та рятувальники оперативно працюють над ліквідацією наслідків обстрілів та відновленням критично важливих об’єктів.

Про це повідомив начальник Одеської обласної військової адміністрації Олег Кіпер.

 

Читай нас у Telegram та Sends

Завантажуй наш додаток