$ 44.9 € 51.1 zł 11.93
+25° +28° +23°

Росіяни вдарили по енергооб’єктах Одещини

UA NEWS 26 Червня 2026 07:16
Росіяни вдарили по енергооб’єктах Одещини
0:00 / 0:00

У ніч проти 26 червня російські війська атакували енергетичну та цивільну інфраструктуру Вилківської громади Одеської області. Унаслідок обстрілу одна людина отримала поранення, а частина населених пунктів залишилася без електропостачання.

 

За даними місцевої адміністрації, під удар потрапили об'єкти енергетичної та цивільної інфраструктури Вилківської громади. «У ніч на 26 червня противник атакував енергетичну та цивільну інфраструктуру Вилківської міської територіальної громади. Унаслідок удару виникла пожежа. Підрозділи ДСНС оперативно приступили до ліквідації її наслідків», – йдеться у повідомленні.

Унаслідок російської атаки постраждала одна людина. Їй надали необхідну медичну допомогу. Через пошкодження енергетичної інфраструктури без електропостачання залишилися місто Вилкове та частина населених пунктів Вилківської громади. На місці працюють відповідні служби, які ліквідовують наслідки удару та відновлюють електропостачання, повідомила Ізмаїльська районна державна адміністрація.

Росія ввечері 25 червня знову атакувала Київ ракетами. У Дарницькому районі зафіксували падіння уламків, а згодом стало відомо про пожежу в складському приміщенні.

Увечері 25 червня російські війська здійснили чергову атаку на Київ із застосуванням балістичних ракет. У столиці пролунали вибухи, а сили протиповітряної оборони почали працювати по ворожих цілях.

Читай нас у Telegram та Sends

Завантажуй наш додаток