У Криму СБУ вразила ППО та військові аеродроми окупантів
Служба безпеки України провела спецоперацію в тимчасово окупованому Криму 24 червня, у результаті якої були уражені системи протиповітряної оборони поблизу Керчі та інфраструктура двох військових аеродромів — «Саки» і «Гвардійське».
За попередніми даними, на аеродромі «Саки» було виведено з ладу 4 ангари для зберігання авіаційної техніки.
Також, за даними спецслужби, уражень зазнала інфраструктура аеродрому «Гвардійське».
Крім того, поблизу Керчі були уражені 2 одиниці озброєння зі складу ЗРК С-400 та 2 зенітні ракетно-гарматні комплекси «Панцир-С1».
У СБУ зазначили, що це вже четвертий «Панцир-С1», знищений або уражений підрозділом «Альфа» у цьому районі.
«Російські окупанти втрачають контроль над небом Криму. Кожен знищений комплекс ППО та кожен уражений військовий аеродром відкриває нові можливості для подальших ударів України», — йдеться у повідомленні.
У ніч на 24 червня в окупованому Криму також фіксували нові удари. Найбільші наслідки, за повідомленнями, відбулися в Севастополі, де під удар потрапила Балаклавська ТЕС, що спричинило масштабні перебої з електропостачанням та запровадження особливих режимів окупаційною владою.
Про це повідомили у СБУ.
Збройні Сили України успішно стримують російські наступальні операції та проводять ефективні контратаки на кількох стратегічних напрямках, суттєво послаблюючи потенціал окупантів через руйнування логістичних ланцюгів.
Генеральний штаб ЗСУ зафіксував 251 бойове зіткнення за добу.
ЗСУ масштабують нові технології проти дронів на фронті.