$ 44.93 € 51.1 zł 11.93
+22° +27° +30°

У травні Сили оборони звільнили вдвічі більше території, ніж втратили — Міноборони

UA NEWS 25 Червня 2026 18:30
У травні Сили оборони звільнили вдвічі більше території, ніж втратили — Міноборони
0:00 / 0:00

Протягом травня 2026 року Збройні Сили України продемонстрували значну перевагу на фронті, деокупувавши у два рази більше української землі, ніж за цей же період захопили російські загарбники. Про це повідомляє заступник міністра оборони України з питань європейської інтеграції Сергій Боєв.

Виступаючи в межах панельної дискусії на Конференції з питань відновлення України (URC 2026) у польському Гданську, посадовець підкреслив, що досягти такого результату та створити поточне «вікно можливостей» Сил оборони вдалося завдяки системній технічній та фінансовій допомозі міжнародних партнерів. 

Боєв зауважив, що за умови стабільних інвестицій у сучасні засоби стримування та посилення далекобійних спроможностей, Україна здатна подвоїти поточні оборонні успіхи та прискорити завершення війни. Окремо заступник міністра звернув увагу на ефективність українських далекобійних ударів по військово-промислових та енергетичних об'єктах у тилу ворога, які суттєво руйнують російську логістику та завдають відчутних збитків економіці рф.

Про це пише інформаційне агентство Інтерфакс-Україна.

За даними Інституту вивчення війни (ISW) станом на 25 червня, російські війська не припиняють штурмові дії на ключових ділянках фронту, попри значні втрати в особовому складі та техніці. Водночас аналітики відзначають незначні тактичні успіхи противника лише на Олександрівському напрямку, тоді як на більшості інших ділянок українські оборонці утримують позиції та стримують подальше просування.

Нагадаємо, Генштаб повідомив про знищення 1270 окупантів рф за добу 25 червня.

Читай нас у Telegram та Sends

Завантажуй наш додаток