Ворог атакував АЗС у трьох областях та об'єкти газовидобутку на Полтавщині
Російські війська завдали ударів по інфраструктурних об’єктах Групи Нафтогаз у кількох регіонах України. Під ворожим вогнем опинилися автозаправні комплекси у трьох областях, а також підприємства газовидобувної галузі.
Зафіксовано влучання у кілька АЗК мережі «Укрнафта» на території Запорізької, Миколаївської та Дніпропетровської груп областей. Унаслідок удару дроном-камікадзе типу «Шахед» важкі поранення отримала співробітниця однієї зі станцій, її невідкладно госпіталізували, а роботу пошкоджених комплексів наразі повністю зупинено.
Крім цього, під час нічних та ранкових обстрілів ворог атакував виробничі потужності на Полтавщині, спричинивши суттєві руйнування об’єктів видобутку та зберігання блакитного палива. На одному з промислових майданчиків виникла пожежа, яку вдалося оперативно ліквідувати зусиллями рятувальників ДСНС та відомчих фахівців, завдяки чому серед працівників Полтавського сектору видобутку обійшлося без жертв.
Про це повідомив голова правління НАК "Нафтогаз України" Сергій Корецький у Фейсбуці.
Російська армія завдала удару по Полтавському району, внаслідок чого загинули двоє людей, а кількість постраждалих зросла до 14 осіб, серед яких шестеро дітей.
Російські війська з вечора здійснили понад 20 атак по трьох районах Дніпропетровської області, застосовуючи авіабомби, безпілотники та артилерію. Внаслідок ворожих ударів одна людина загинула, ще дев’ятеро отримали поранення.