Експершу леді Південної Кореї засудили до 7 років ув’язнення
Суд у Сеулі 26 червня визнав винною колишню першу леді Південної Кореї Кім Кон Хі та призначив їй 7 років позбавлення волі за отримання подарунків в обмін на сприяння призначенням на державні посади. Рішення суду стало одним із найгучніших корупційних вироків у країні останніх років.
Центральний районний суд Сеула у п’ятницю виніс вирок Кім, дружині імпічментованого президента Юн Сок Йоля, після того, як їй було пред'явлено звинувачення в отриманні хабарів за посередництво та прийнятті дорогих подарунків в обмін на призначення на посади та ділові послуги.
Зазначається, що команда спеціального прокурора Мін Джун Кі вимагала 7,5 років позбавлення волі, стверджуючи, що колишня перша леді неодноразово використовувала свій службовий статус для отримання особистої вигоди.
Про це повідомляє Yonhap.
Читайте також:
Щороку 6 червня у Південній Кореї відзначають День пам’яті (Memorial Day) — державне свято, присвячене вшануванню військовослужбовців та цивільних громадян, які загинули за свободу, незалежність і безпеку країни.
Південна Корея та Китай вперше за сім років розширять авіасполучення — Reuters.