$ 44.88 € 50.89 zł 11.87
+25° +28° +23°

Мон-Сен-Мішель у Франції закликає туристів відкласти візити через екстремальну спеку

UA NEWS 24 Червня 2026 13:06
Мон-Сен-Мішель у Франції закликає туристів відкласти візити через екстремальну спеку
0:00 / 0:00

Адміністрація історичної пам’ятки Мон-Сен-Мішель у французькій Нормандії звернулася до туристів із проханням відкласти поїздки через екстремальну спеку. Через високі температури в регіоні відвідування об’єкта може становити ризик для здоров’я.

 

Адміністрація Мон-Сен-Мішель порадила туристам відкласти поїздки на острів-фортецю у зв’язку з екстремальною спекою.

У вівторок температура у цьому районі сягнула 39°C, що є винятковою ситуацією для регіону, де через близькість Ла-Маншу характерна прохолодна погода та частіші опади, порівняно з рештою територією країни.

"Запрошуємо вас відкласти приїзд на період "червоного" попередження", – зазначили в оголошенні на офіційному сайті.

Водночас повідомили, що через екстремальну погоду служби цивільного захисту перебувають у режимі підвищеної готовності, у селі встановлено додаткові пункти з питною водою, а туристів, які все ж прибувають на острів, перевозитимуть меншими човнами "задля комфорту".

Найвідоміші туристичні місця у Парижі, як музей Лувр та Ейфелева вежа, через спеку скоригували графік роботи, але приймають відвідувачів.

У Франції вже майже тиждень тримається спекотна погода, останніми днями температури підвищились до екстремальних.  Про це повідомляє Le Figaro.

Раніше Український гідрометцентр оприлюднив прогноз на другий місяць весни, згідно з яким температурні показники та кількість опадів триматимуться в межах кліматичної норми.

Після холодної зими українці чекають на весняне тепло, але квітень принесе не лише сонце, а й погодні «гойдалки». 

Читай нас у Telegram та Sends

Завантажуй наш додаток