Мон-Сен-Мішель у Франції закликає туристів відкласти візити через екстремальну спеку
Адміністрація історичної пам’ятки Мон-Сен-Мішель у французькій Нормандії звернулася до туристів із проханням відкласти поїздки через екстремальну спеку. Через високі температури в регіоні відвідування об’єкта може становити ризик для здоров’я.
Адміністрація Мон-Сен-Мішель порадила туристам відкласти поїздки на острів-фортецю у зв’язку з екстремальною спекою.
У вівторок температура у цьому районі сягнула 39°C, що є винятковою ситуацією для регіону, де через близькість Ла-Маншу характерна прохолодна погода та частіші опади, порівняно з рештою територією країни.
"Запрошуємо вас відкласти приїзд на період "червоного" попередження", – зазначили в оголошенні на офіційному сайті.
Водночас повідомили, що через екстремальну погоду служби цивільного захисту перебувають у режимі підвищеної готовності, у селі встановлено додаткові пункти з питною водою, а туристів, які все ж прибувають на острів, перевозитимуть меншими човнами "задля комфорту".
Найвідоміші туристичні місця у Парижі, як музей Лувр та Ейфелева вежа, через спеку скоригували графік роботи, але приймають відвідувачів.
У Франції вже майже тиждень тримається спекотна погода, останніми днями температури підвищились до екстремальних. Про це повідомляє Le Figaro.
Раніше Український гідрометцентр оприлюднив прогноз на другий місяць весни, згідно з яким температурні показники та кількість опадів триматимуться в межах кліматичної норми.
Після холодної зими українці чекають на весняне тепло, але квітень принесе не лише сонце, а й погодні «гойдалки».