$ 39.67 € 42.52 zł 9.86
+10° Київ +9° Варшава +12° Вашингтон

Футбол. Шевченко програв перший матч у чемпіонаті Італії у ролі тренера

jour12 22 Листопада 2021 13:04

Екс-головний тренер збірної України Андрій Шевченко програв перший матч біля керма "Дженоа" в чемпіонаті Італії.

Учора ввечері "Дженоа" зустрічалася з "Ромою", яку очолює Жозе Моуріньо – колишній тренер Шевченка-футболіста у "Челсі".

Римляни були явними фаворитами матчу, проте практично до кінця гри рахунок залишався 0:0. Забити "Ромі" вдалося лише на 82-й хвилині: 18-річний Фелікс Афена-Гьян відірвався від захисників у штрафному майданчику та в дотик пробив під дальню штангу.

На 90+2 хвилині юний футболіст відзначився знову. Афена-Гьян забив гол гарним дальнім ударом о дев'ятці. Матч завершився з рахунком 0:2 на користь "Роми".

Після матчу Шевченко сказав, що його команда могла зіграти краще, але не вистачало багатьох гравців, а частина з них була не в найкращій формі, передає Football.ua.

Через поразку "Дженоа" опустилася до зони вильоту Серії А – на 18 місці. "Рома" піднялася на п'яту позицію.

Нагадаємо, футбольний клуб «Шахтар» 21 листопада проводить фотосесію із Кубком УЄФА у столичному ТРЦ Ocean Plaza.

Як повідомлялося, Шахтар готовий викласти 20 мільйонів євро за кращого бомбардира чемпіонату Аргентини.

Нещодавно клуб «Шахтар» на тлі чуток оголосив про звільнення з команди бразильського півзахисника Дентіньо. Його контракт із «гірниками» був розрахований до кінця поточного року.