+6° Київ +1° Варшава +13° Вашингтон

Олімпійській призерці, яка віддала свою квартиру тренеру, подарували ще одну: відео

UA.NEWS 26 Серпня 2021 12:52

Олімпійська призерка, борчиня Ірина Коляденко, яка віддала подаровану їй квартиру своєму тренеру, отримала ще одну.

Про це в ефірі 5 каналу розповів мер Ірпеня Олександр Маркушин.

Коляденко пояснила, що своїм вчинком хотіла привернути увагу до того, що тренери і всі, хто стоять за спортсменами, також мають бути оцінені, серед іншого і в матеріальному відношенні.

Сьогодні вранці спортсменка опублікувала пост про те, що віддає подаровану їй Київською облдержадміністрацією квартиру своєму тренеру Володимиру Яременку, який, як і вона, не має власного житла.

Через кілька годин до неї зателефонували з міської ради Ірпеня і сказали, що дарують їй ще одну квартиру.

«Вирішили нашим містом, нашими підприємцями вручити ще одну квартиру нашій Коляденко і показати приклад іншим громадам: якщо є така ситуація, то потрібно вручати дві квартири», – сказав мер Ірпеня.

Нагадаємо, у фіналі Олімпійських ігор у Токіо Коляденко, яка виступала у ваговій категорії до 62 кг, здолала представницю Латвії Анастасію Григор'єву.

Паралімпійська команда України на іграх у Токіо в перший день змагань завоювала вісім медалей.

Першу золоту медаль для України на Паралімпійських Іграх у Токіо здобула плавчиня Єлизавета Мерешко. У перший день змагань Мерешко та ще одна українка Анна Гончар вибороли медалі Паралімпіади на дистанції 50 метрів вільним стилем.

Нагадаємо, 24 серпня у японському Токіо стартувала Паралімпіада-2020.  Змагання проходитимуть без глядачів через ускладнення ситуації з коронавірусом.

Організатори повідомили про більш ніж 70 випадків коронавірусу, пов’язаних з Паралімпійськими іграми, в основному серед підрядників і персоналу.