+13° Київ +15° Варшава +16° Вашингтон

Відео: «Шахтар» не зміг обіграти «Чорноморець», «Динамо» перемагає

Ольга Коваль 18 Вересня 2017 11:51

Футболісти «Шахтаря» у неділю 17 вересня не змогли обіграти на домашньому полі «Чорноморець». Матч закінчився з рахунком 0:0.

Київські динамівці скористалися осічкою «гірників» та за різницею м'ячів вийшли на перше місце у турнірній таблиці. Кияни на столичному стадіоні імені Валерія Лобановського перемогли донецький «Олімпік» - 2:1. Голами відзначилися Віктор Циганков (20-та хвилина) і Віталій Буяльський (45+1) - у киян; Моха (42) - у донеччан.

Тотальною перевагою володіла луганська «Зоря» у грі зі львівськими «Карпатами». Проте, матч у Запоріжжі завершився нульовою нічиєю. Крім того, на 88-й хвилині у складі луганчан був вилучений з поля Олександр Андрієвський.

Нагадаємо, у суботу «Олександрія» на домашній арені «Ніка» упевнено здолала кам'янську «Сталь» - 4:1. Три м'ячі - на 31-й, 38-й і 51-й хвилинах - забив хавбек господарів поля Олександр Старенький. У «Сталі» голом відзначився Неманья Обрадович (18), крім того, на 14-й хвилині власні ворота вразив гравець кам'янчан Богдан Михайличенко.

Футбольний клуб «Маріуполь» обіграв на домашньому стадіоні кропивницьку «Зірку» - 1:0. М'яч на 17-й хвилині забив Руслан Фомін. З таким же рахунком завершився й матч уРівному «Верес» - «Ворскла» (Полтава). Гол у господарів на рахунку Євгена Пасіча (65-та хвилина).