+14° Київ +15° Варшава +12° Вашингтон

«Шахтар» попрощався з Лігою чемпіонів, зігравши внічию з «Шерифом»

Ольга Коваль 08 Грудня 2021 05:19

Донецький «Шахтар» у рамках поєдинку шостого туру групового етапу Ліги чемпіонів на своєму полі розписав мирову з молдавським «Шерифом» (1:1).

Рахунок у матчі було відкрито наприкінці першого тайму, коли у складі «гірників» результативним ударом відзначився Фернандо. Однак утримати переможний рахунок команді Роберто Де Дзербі не вдалося — вже у компенсований час до другого тайму Шериф зрівняв рахунок зусиллями Ніколова.

За підсумками групового етапу «Шахтар» набрав лише два очки та посів останнє місце у групі D. «Шериф» набрав сім очок і вирушив до Ліги Європи з третього місця.

Голи: Фернандо, 42 - Ніколов, 90+3

«Шахтар»: П'ятов (Шевченка, 86) - Додо, Бондар, Кривцов, Корнієнко (Ісмаїлі, 67) - Маркос Антоніо - Марлос, Бондаренко (Майкон, 66), Судаков (Тете, 46), Соломон - Фернандо (Мудрик, 46) ).

«Шериф»: Атанасіадіс - Фернандо Костанца, Арболеда, Дуланто, Крістіано - Тілль, Коловос (Ніколов, 46), Аддо - А. Траоре, Янсане, Бруно.

Попередження: Фернандо, Мудрік - Аддо, Дуланто

Зазначимо, після 5-х матчів «Шахтар» має лише 1 набране очко і останнє місце в своїй групі. У заключному, 6-му турі групового етапу Ліги чемпіонів він зіграє проти молдовського «Шерифа», але гірникам навіть перемога вже нічим не допоможе - «Шахтар» після поразки від «Інтера» достроково вилетів з єврокубків.