+18° Київ +21° Варшава +12° Вашингтон

Анастасія Меркушина стала чемпіонкою Європи з біатлону у спринті

UA.NEWS 27 Січня 2023 13:43

Українка Анастасія Меркушина перемогла у другій індивідуальній спринтерській гонці серед жінок. Спортсменка стала чемпіонкою Європи з біатлону у спринті.

Про це повідомляє Суспільне.

Анастасія Меркушина фінішувала першою у спринті. Дистанцію на 7,5 кілометрів вона здолала за 23:14,5 хвилини.

Перший відрізок вона пройшла зі середньою швидкістю, але після стрільби лежачи без промахів піднялася в топ-5. Українці вдалося випередити скандинавку на півсекунди.

Другою була шведка Тільда Йоганссон 0,5 секунди відставання, третьою – німка Ванеса Гінц.

Після перемоги Анастасія Меркушина стартуватиме першою у гонці переслідування 28 січня. Біатлоністки здолають 10 км дистанції.

Українська біатлоністка Юлія Джима завоювала срібло в індивідуальній гонці на чемпіонаті Європи в швейцарському Ленцергайді.

Збірна України завоювала першу нагороду на Всесвітній зимовій Універсіаді, що триває в американському Лейк-Плесіді.

Зіркова українська легкоатлетка та чемпіонка Європи зі стрибків у висоту Ярослава Магучих здобула перемогу на Меморіалі Олексія Дем’янюка.