+20° Київ +23° Варшава +23° Вашингтон

«Барселона» у більшості здолала «Реал Сосьєдад» і вийшла до півфіналу Кубка Іспанії

UA.NEWS 26 Січня 2023 15:09

«Барселона» на власному стадіоні обіграла «Реал Сосьєдад» у матчі 1/4 фіналу Кубка Іспанії – 1:0.

Ключовий епізод у цьому поєдинку трапився наприкінці першого тайму, пише видання TSN.

На 40-й хвилині за грубий фол пряму червону картку отримав півзахисник гостей Браїс Мендес і залишив свою команду в меншості.

Після перерви «синьо-гранатові» зуміли скористатися чисельною більшістю. На 52-й хвилині Усман Дембеле після передачі Жюля Кунде забив гол, який у підсумку став переможним.

Крім підопічних Гаві Ернандеса, до 1/2 фіналу Кубка Іспанії також вийшла «Осасуна» завдяки перемозі над «Севільєю» з рахунком 2:1.

Ще два півфіналісти турніру визначаться в поєдинках «Валенсія" – «Атлетик» Більбао та «Реал» Мадрид – «Атлетіко», які відбудуться в четвер, 26 січня.

Раніше «Барселона» на виїзді обіграла мадридський «Атлетіко» в центральному поєдинку 16-го туру іспанської Ла Ліги – 0:1. Каталонці на три очки відірвалися від «Реала» в турнірній таблиці чемпіонату Іспанії.

Іспанська «Барселона» вирішила позбутися півзахисника Ансу Фаті та виставила його на трансфер, повідомив іспанський інсайдер Маршал Льоренте.

Водночас форвард англійського «Ліверпуля» Роберто Фірміно зацікавив іспанську «Барселону».