$ 39.52 € 42.36 zł 9.81
+21° Київ +21° Варшава +18° Вашингтон

Бенефіс Бензема: «Реал Мадрид» розгромив «Барселону» і вийшов у фінал Кубка Іспанії

UA.NEWS 06 Квітня 2023 13:54

У середу, 5 квітня, відбувся матч-відповідь 1/2 фіналу Кубка Іспанії з футболу між мадридським «Реалом» і «Барселоною».

Зустріч проходила на стадіоні «Камп Ноу» і завершилася перемогою «вершкових» з рахунком 4:0.

Рахунок у грі був відкритий під завісу першої половини гри - на 45+1-й хвилині з передачі Каріма Бензема відзначився Вінісіус Жуніор.

На старті другого тайму Бензема відзначився вже сам - французький форвард забив з пасу Луки Модріча і подвоїв перевагу мадридців. На 58-й хвилині матчу Карім оформив дубль у цій грі, реалізувавши пенальті і довів рахунок до розгромного.

На 81-й хвилині матчу Карім Бензема з передачі Вінісіуса Жуніора забив четвертий м'яч у ворота «Барселони», оформивши хет-трик у цій грі.

«Барселона» - «Реал» - 0:4

Голи: Вінісіус, 45+1, Бензема, 50, 58 пен, 81

«Барселона»: тер Штеген, Араухо, Алонсо (Ерік Гарсія, 66), Кунде, Бальде, Серджі Роберто, Бускетс, Кессьє (Фаті, 59), Гаві, Рафінья (Ферран Торрес, 66), Левандовскі

«Реал Мадрид»: Куртуа, Карвахаль, Алаба, Мілітао, Камавінга, Модріч (Тчуамені, 87), Кроос, Вальверде, Вінісіус Жуніор (Себальос, 85), Родріго (Асенсіо, 73), Бензема (Начо, 89)

Попередження: Серджі Роберто (10), Хаві (16), Вінісіус Жуніор (26), Гаві (26), Ерік Гарсія (67), Карвахаль (71), Ферран Торрес (76), Араухо (84), Алаба (86), Бальде (86), Мілітао (88)

Перший матч команди зіграли 2 березня. Тоді «Барселона» виграла з рахунком 1:0. Таким чином, за сумою двох ігор «Реал» виграв у «блаугранас» з рахунком 4:1 і вийшов у фінал Кубка Іспанії з футболу.

Також мінімальною перемогою мадридського «Реала» завершився матч-відповідь 1/8 фіналу Ліги чемпіонів 2022/23 проти англійського «Ліверпуля».

УЄФА почав розслідування можливого порушення нормативно-правової бази іспанським клубом «Барселона». Виявилося, що команда впродовж років платила суддівському функціонеру за інформацію про арбітрів.