$ 39.59 € 42.26 zł 9.8
+10° Київ +7° Варшава +19° Вашингтон

«Реал» вдруге переграв «Ліверпуль» і вийшов у чвертьфінал Ліги чемпіонів

jour12 16 Березня 2023 08:26

Мінімальною перемогою мадридського «Реала» завершився матч-відповідь 1/8 фіналу Ліги чемпіонів 2022/23 проти англійського «Ліверпуля».

Ліга чемпіонів, 1/8 фіналу, матчі-відповіді

«Реал» – «Ліверпуль» – 1:0 (перший матч – 5:2)

Гол: Бензема, 79

Результат зустрічі на «Енфілді» перетворив поєдинок на «Бернабеу» на битву за престиж. Фактично без тиску відповідальності команди взялися грати у власне задоволення без центра поля з перших хвилин. Пішли відразу й напівнагоди.

Та справжній момент виник на 25-й хвилині, коли Камавінга пострілом метрів із 25-ти струсонув поперечину воріт «Ліверпуля». Мерсисайдці відповіли ударом Нуньєса головою під стійку, який Куртуа про всяк випадок перевів на кутовий. А згодом бельгієць впорався і з пострілом Гакпо з меж штрафного.

На старті другої половини англійський гранд ледь не привіз собі проблеми. Оборонці «Ліверпуля» віддали м'яч Бензема перед власними володіннями, а той відкинув на Вальверде. Удар уругвайця відбив Аліссон, а на добиванні бразильський кіпер не дав зіграти володарю «Золотого м'яча».

Згодом мадридці в однаковому стилі змарнували дві нагоди. Це Вальверде головою пробив вище воріт після подачі Модріча, а Бензема відправив м'яч над поперечиною після прострілу Вінісіуса. Карвахаль же поцілив у «молоко» з дистанції.

Та без свого гола Бензема з поля не пішов. На 79-й хвилині французький форвард поступився у єдиноборстві ван Дейку, але м'яч підхопив Вінісіус. Бразилець у падінні встиг проштовхнути сферу назад на партнера, а вже той пробив повз Аліссона – 1:0 у підсумку.

Упевненою перемогою мюнхенської «Баварії» завершився матч-відповідь 1/8 фіналу Ліги чемпіонів проти французького «Парі Сен-Жермен».

«Тоттенгем» та «Мілан» зіграли внічию в у матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів сезону-2022/23. Поєдинок у Лондоні завершився з рахунком 0:0.

7 березня відбувся матч-відповідь 1/8 фіналу Ліги чемпіонів, в якому «Челсі» зустрічався з «Боруссією» Дортмунд.