$ 39.6 € 42.28 zł 9.77
+13° Київ +8° Варшава +13° Вашингтон

«Мілан» вперше за 11 років вийшов до чвертьфіналу Ліги чемпіонів

jour12 09 Березня 2023 07:03

«Тоттенгем» та «Мілан» зіграли внічию в у матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів сезону-2022/23. Поєдинок у Лондоні завершився з рахунком 0:0.

Упродовж гри підопічні Антоніо Конте завдали 10 ударів по воротах (2 – у площину), на що команда Стефано Піолі відповіла своїми 14 ударами (3 – у площину).

Однак голів жодна з команд так і не забила. Зазначимо, що на 77-й хвилині «шпори» залишилися в меншості – Крістіан Ромеро заробив другу жовту картку.

Огляд матчу

Перший матч між цими командами завершився перемогою «Мілана» з рахунком 1:0. Тому саме італійський клуб за сумою двох поєдинків вийшов до чвертьфіналу турніру. «Россонері» зіграють там вперше за останні 11 років.

Жеребкування 1/4 та 1/2 фіналу Ліги чемпіонів заплановане на 17 березня.

Мінімальною перемогою дортмундської «Боруссії» завершився перший матч 1/8 фіналу Ліги чемпіонів 2022/23 проти лондонського «Челсі».

Нещодавно «Інтер» розгромив «Мілан» у матчі за Суперкубок Італії. Поєдинок на Міжнародному стадіоні імені Короля Фахда в Ер-Ріяді (Саудівська Аравія) завершився з рахунком 0:3.

В італійській Серії А завершився 19-й тур. Чинний чемпіон Італії «Мілан» зазнав розгромної поразки на виїзді від римського «Лаціо» з результатом 0:4.

«Інтер» обіграв «Мілан» у центральному поєдинку 21-го туру італійської Серії А – 1:0. «Россонері» не можуть виграти вже сім матчів поспіль.