$ 39.64 € 42.3 zł 9.75
+25° Київ +26° Варшава +16° Вашингтон

Захистили титул: «Інтер» розбив «Мілан» і став володарем Суперкубка Італії-2023

jour12 19 Січня 2023 15:09

«Інтер» розгромив «Мілан» у матчі за Суперкубок Італії. Поєдинок на Міжнародному стадіоні імені Короля Фахда в Ер-Ріяді (Саудівська Аравія) завершився з рахунком 0:3.

У першому таймі підопічні Сімоне Індзагі двічі розписалися у воротах суперника. На 10-й хвилині "чорно-синіх" вивів уперед Федеріко Дімарко, а на 21-й хвилині перевагу своєї команди подвоїв Едін Джеко.

У другій половині зустрічі «Інтер» довів справу до розгрому та остаточно зняв усі питання щодо переможця. На 77-й хвилині третій м'яч у ворота «россонері» відправив Лаутаро Мартінес.

У неділю, 15 січня, відбувся фінальний поєдинок Суперкубка Іспанії з футболу, в якому «Барселона» грала проти «Реала».

Іспанський «Реал» викупить у «Шахтаря» права на бразильця Вінісіуса Тобіаса, який виступає за мадридців на правах оренди.

3 січня відбувся поєдинок 1/16 фіналу Кубка Іспанії з футболу, в якому мадридський «Реал» мінімально обіграв «Касереньо».

Також футболіст португальської «Бенфіки» і національної збірної Аргентини Енцо Фернандес може перейти в мадридський «Реал».