+5° Київ +1° Варшава +17° Вашингтон

«Лаціо» сенсаційно розгромив «Мілан» та наблизив «Наполі» до чемпіонського титулу в Італії

UA.NEWS 25 Січня 2023 10:38

В італійській Серії А завершився 19-й тур.

Чинний чемпіон Італії «Мілан» зазнав розгромної поразки на виїзді від римського «Лаціо» з результатом 0:4, пише видання НВ.

Господарі поля вийшли вперед уже на 4-й хвилині завдяки голу Мілінковіча-Савіча, а через півгодини з гаком Дзакканьї подвоїв їхню перевагу.

На 67-й хвилині римляни довели рахунок до розгромного, коли Луїс Альберто реалізував пенальті, тоді як Феліпе Андерсон забив ще один м’яч за чверть години до кінця гри.

Цей результат дозволив лідеру Наполі довести свій відрив до 12 очок від найближчого переслідувача «Мілана» за половину турнірної дистанції, тоді як «Лаціо» піднявся в зону Ліги чемпіонів на третє місце.

«Лаціо» — «Мілан» 4:0.

Голи: Мілінковіч-Савіч, 4, Дзакканьї, 38, Луїс Альберто, 67 (з пенальті), Андерсон, 74.

Нещодавно «Інтер» розгромив «Мілан» у матчі за Суперкубок Італії. Поєдинок на Міжнародному стадіоні імені Короля Фахда в Ер-Ріяді (Саудівська Аравія) завершився з рахунком 0:3.

У неділю, 15 січня, відбувся фінальний поєдинок Суперкубка Іспанії з футболу, в якому «Барселона» грала проти «Реала».