+11° Київ +11° Варшава +18° Вашингтон

«Челсі» розбив «Боруссію» Д у повторній грі і вийшов в 1/4 фіналу Ліги чемпіонів

UA.NEWS 08 Березня 2023 09:21

У вівторок, 7 березня, відбувся матч-відповідь 1/8 фіналу Ліги чемпіонів, в якому «Челсі» зустрічався з «Боруссією» Дортмунд.

Поєдинок проходив на стадіоні «Стемфорд Брідж» в Лондоні і завершився перемогою господарів поля з рахунком 2:0.

Футболісти «Челсі» відкрили рахунок у грі на 43-й хвилині - відзначився вінгер збірної Англії Рахім Стерлінг.

У дебюті другого тайму підопічні Грема Поттера зуміли подвоїти свою перевагу. На 53-й хвилині пенальті реалізував німецький півзахисник Кай Хаверц.

«Челсі» - «Боруссії» - 2:0

Голи: Стерлінг, 43, Хаверц, 53 (пен.)

«Челсі»: Кепа, Фофана, Кулібалі, Кукурелья, Джеймс, Енцо (Закарія, 87), Ковачич (Лофтус-Чік, 83), Чілвелл, Стерлінг, Гаверц (Пулішич, 83), Феліш (Галлахер, 67)

«Боруссія»: Майєр, Вольф, Зюле, Шлоттербек, Геррейро, Джан, Брандт (Рейна, 5), Беллінгем ,Озджан (Байно-Гіттенс, 64), Ройс, Алле (Мален, 77)

Попередження: Кепа, Енцо, Чілуелл - Зюле, Вольф, Беллінгем

Український вінгер «Челсі» Михайло Мудрик був у заявці на цей матч, але на поле тренер його не випустив. Українець другий матч поспіль проводить на лавці для запасних. Примітно, що обидва ці поєдинки лондонський клуб виграв.

Перший матч «Челсі» проти «Боруссії» в Дортмунді завершився перемогою німецького клубу з рахунком 1:0. Таким чином, «Челсі» переміг «Боруссію» за сумою двох ігор і вийшов в 1/4 фіналу Ліги чемпіонів.

Жеребкування 1/4 фіналу і 1/2 фіналу Ліги чемпіонів пройде 17 березня.

Фінал Ліги чемпіонів-2022/23 пройде 10 червня 2023 року на «Олімпійському стадіоні Ататюрка» в Стамбулі.

Раніше мінімальною перемогою дортмундської «Боруссії» завершився перший матч 1/8 фіналу Ліги чемпіонів 2022/23 проти лондонського «Челсі».

Нещодавно «Інтер» розгромив «Мілан» у матчі за Суперкубок Італії. Поєдинок на Міжнародному стадіоні імені Короля Фахда в Ер-Ріяді (Саудівська Аравія) завершився з рахунком 0:3.

В італійській Серії А завершився 19-й тур. Чинний чемпіон Італії «Мілан» зазнав розгромної поразки на виїзді від римського «Лаціо» з результатом 0:4.

«Інтер» обіграв «Мілан» у центральному поєдинку 21-го туру італійської Серії А – 1:0. «Россонері» не можуть виграти вже сім матчів поспіль.